Minelab X Terra Pro Dedektör

Minelab Dedektör

SK:1

Minelab X Terra Pro Dedektör

Minelab’ın yeni hazine dedektörü X-TERRA PRO ile tespit yeteneklerinizi geliştirin ve kalabalık arasından sıyrılın.
Park, arazi ve sahil arama modlarına sahip dedektörünüzü kutudan çıkarır çıkarmaz arazinize uygun şekilde ayarlayın ve hazine avına başlayın.
X-TERRA PRO dedektör, PRO-SWITCH (değiştirilebilir frekans teknolojisi) özelliği sayesinde becerileriniz geliştikçe size gelişme alanı sunar.


0216 612 26 26

0552 278 26 26

Fiyat bilgisi ve tüm sorularınız için bizi arayınız

Minelab X Terra Pro Dedektör

Minelab’ın yeni hazine dedektörü X-TERRA PRO ile tespit yeteneklerinizi geliştirin ve kalabalık arasından sıyrılın.
Park, arazi ve sahil arama modlarına sahip dedektörünüzü kutudan çıkarır çıkarmaz arazinize uygun şekilde ayarlayın ve hazine avına başlayın.
X-TERRA PRO dedektör, PRO-SWITCH (değiştirilebilir frekans teknolojisi) özelliği sayesinde becerileriniz geliştikçe size gelişme alanı sunar ve tek bir düğmeye basarak dedektörünüzü 5, 8, 10 veya 15 kHz’e ayarlayabilirsiniz.
X-TERRA PRO, tamamen su geçirmez özelliklere sahiptir ve 5 metre (16 ft) derinliğe kadar su geçirmez kontrol podu ve arama başlığı sayesinde karada veya suda her türlü araziye hazırdır.
Geniş bir LCD ekran ve sezgisel kullanıcı arabirimi sayesinde, hem yeni başlayanlar hem de tecrübeli avcılar kutudan çıkar çıkmaz dedektörü kullanmaya başlayabilirler.
Çoklu tonlu ses seçenekleriyle, hedeflerin sesini net bir şekilde duyabilirsiniz ve hedefin çöp veya hazine olup olmadığını anlayabilirsiniz. X-TERRA PRO dedektör, Minelab tarafından üretilen su geçirmez arama başlıkları ve EQUINOX serisi bobinlerle uyumludur.
X-TERRA PRO’nun diğer özellikleri arasında kontrol podu el feneri, kırmızı arka ışıklı ekran, arkadan aydınlatmalı tuş takımı ve grip vibrasyonu yer alır. Dahili hoparlör veya kablosuz/su geçirmez kulaklıklar sayesinde kristal netliğinde sesin keyfini çıkarabilirsiniz.
TAMAMEN SU GEÇİRMEZ TAMAMEN TEÇHİZATLI – TAMAMEN DEVRİMSEL
Minelab’ın yepyeni X-TERRA PRO hazine dedektörü ile kalabalığın arasından sıyrılın ve tespit oyununuzu geliştirin. Kutudan çıktığı gibi, dedektörünüzü Park, Tarla ve Sahil Arama Modlarıyla arazinize uyacak şekilde ayarlayın ve aradığınız hazineyi ortaya çıkarmaya başlamak için tüm zor işi dedektöre bırakın. Becerileriniz geliştikçe X-TERRA PRO, PRO-SWITCH (Değiştirilebilir Frekans Teknolojisi) ile gelişme alanı sunar, böylece tek bir düğmeye basarak onu 5, 8, 10 veya 15 kHz’e ayarlayabilir ve herhangi bir ortamın kontrolünü elinize alabilirsiniz. veya yolunuza çıkan durum. 5 m’ye (16 ft) kadar tamamen IP68 su geçirmez ve 5 ses modu, kontrol podu el feneri ve el kavrama titreşimi gibi özelliklerle dolu, sallanmaya başladığınız andan itibaren bir profesyonel gibi algılayacaksınız.
PRO-SWITCH TEKNOLOJİSİ
Geliştirilmiş PRO-SWITCH™ motoruyla çalışan Minelab’ın X-TERRA PRO’su size frekansları değiştirme gücü verir. Hedefleri her yerde, her koşulda tespit edin.
TAMAMEN SU GEÇİRMEZ
5 m’ye (16 ft) kadar su geçirmez kontrol podu ve bobini ile X-TERRA PRO’yu karada veya suda her yere götürün ve zemini ayaklarınızın altına alın.
KULLANIMI KOLAY
Geniş bir LCD ekran ve sezgisel kullanıcı arabirimi, yeni başlayanların kutudan çıkar çıkmaz kullanmaya başlamalarını ve tecrübeli avcıların ayarlarda hızlı ve kolay bir şekilde ince ayar yapmalarını kolaylaştırır.
SES KONTROLÜ
Çoklu tonlu ses seçenekleriyle, hazinenin sesi hiç bu kadar net olmamıştı — X-TERRA PRO’nun gelişmiş sesi, bir hedefin çöp veya hazine olup olmadığını “duyacağınız”, aynı zamanda boyutunu ve derinliğini de ölçebileceğiniz anlamına gelir sadece dinleyerek.
ARAMA  BAŞLIĞI  OPSİYONLARI
Minelab tarafından üretilen X-TERRA PRO, bir dizi su geçirmez arama başlığı sunar ve V12X™ 12″x9″ Eliptik Çift-D (dahil), V8X™ 8″x5″ Eliptik Çift-D ve V10X™ 10″x7″ Eliptik Çift ile uyumludur -D bobinler (aksesuar) böylece her türlü araziye hazır olursunuz. X-TERRA PRO ayrıca tüm EQUINOX® serisi bobinlerle uyumludur.
AYDINLATMA VE TİTREŞİM
Gün ışığı sona ermiş olabilir, ancak bu, avınızın bitmesi gerektiği anlamına gelmez — Kontrol Podu El Feneri, Kırmızı Arka Işıklı Ekran, Arkadan Aydınlatmalı Tuş Takımı ve Grip Vibrasyonu ile güneş battıktan çok sonra bile açabilirsiniz.
YÜKSEK VE NET SES
Dahili Hoparlör (birlikte verilir) veya ışık hızında Düşük Gecikme Süreli Kablosuz Kulaklıklar, Kablolu Kulaklıklar ve Su Geçirmez Kulaklıklar (aksesuarlar) ile kristal netliğinde sesin keyfini çıkarın.
Kullanım Seviyesi:Basit
Teknoloji:VLF (Very Low Frequency)
Çalışma Frekansı:0 - 9 kHz, 10 - 19 kHz
Metal Ayrım Özelliği:Var
Titreşimli Uyarı:Var
Su Direnci:Su Geçirmez
Arama Başlık Boyutu:30 - 39 cm (12 - 15'')
Zemin Ayarı:Otomatik
Nokta Tespit Modu (PinPoint):Var
Pil Gereksinimi:Şarj Edilebilir - Dahili Lithium-Ion
Avantajlı Set:Yok