İlke Dedektör Soru Merkezi


  Sıkça Sorulan Sorular


  Dedektörleri taksitli alabilir miyim?

  En fazla kaç taksit ile alabilirim?

  Vade farkı bulunur mu?

  Ana satıcısı olmamız sebebiyle Nokta ve Makro Dedektör ürünlerinde kredi kartlarına vade farkı alınmamaktadır.

  Size gece ulaşmam gerekirse?

  Firmamıza mesai saatleri dışında GSM numaramızdan saat 23:00’e kadar ulaşabilirsiniz. 08:00 – 19:00 mesai saati ulaşımıdır. 19:00 – 23:00 saatleri arasından GSM numaramızdan sizlere destek verebilmekteyiz.

  Garantili ürünlerde nasıl bir işlem yapmam gerekiyor?

  Garantisi devam eden cihazınızın kullanıcı hatası olmadığı sürece garantisi kapmasında cihazınız ücretsiz olarak bakımları ve tamiri yapılır. Çok kısa bir sürede tamir ve bakım işlemleri tamamlanır tarafınıza istediğiniz yöntem ile teslim edilir.

  Kullanıcı hatası nedir?

  Su geçiren dedektörlerde sıvı teması, kullanıcı tarafından dedektör kırılması, cihazın elektronik aksamının açılması kullanıcı hatalarıdır.

  Dedektörü kapıda ödeme şansım var mı?

  Bir çok kullanıcımız dedektör satıcılarına güvenmemekte ve dedektörü görüp ödeme yapmak istemekteler. Bu firmamızda mümkün, dedektörü görüp ödemenizi kapıda gerçekleştirebilirsiniz.

  Ne kadar tecrübeniz var?

  Firmamız 1986 yılından beri dedektör satış sektöründedir. Firmamızda çalışanlar ise en az 10 sene dedektör sektöründe görev yapmıştır. Personel alımlarımızda bunu zorunlu tutmaktayız.

  Sitenizden direk satın alabilir miyim?

  Sitemizden direk alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişten sonra ödemenizi IBAN numaramıza yaptıktan sonra ürününüz adresinize kargo yoluyla gönderilecektir.

  Sitenizde bulunmayan bir dedektörü arıyorum, bulabilir miyiz?

  Bu konuda sizlere satış temsilcilerimiz yardımcı olabilmektedir. Daha hızlı gönderim için depomuzda bulunmayan ürünleri sitemizde bulundurma taraftarı değiliz. Sitemizde bulunan ürünler hızlı stok yollayabileceğimiz ürünlerdir.

  Dedektör konusunda fikrim yok, yardımcı olabilir misiniz?

  Siz bize arama yapmak istediğiniz alanları ve aramak istediğiniz nesneleri iletirseniz satış temsilcilerimiz sizi doğru dedektöre yönlendirecektir.

  Eğitim veriyor musunuz?

  Yerimizde ücretsiz olarak dedektör kullanım anlatımları yapmaktayız.

  Satış sonrasında sizden destek alabilir miyim?

  Satış sonrasında mesai saatleri içerisinde yada gece GSM numaramızı kullanarak bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.