Nokta Jeosonar 3D Çift Sistem Dedektör

Nokta Dedektör

SK:NM000014

Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem, ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir

79.900,00 

20 adet stokta

Qty:

METAL VE BOŞLUK TESPİTİNDE ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir. Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistem, yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta İnceler. Metal tespiti ve değerlendirmedeki başarısının yanı sıra, Boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir. Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilen Jeosonar 3D Çift Sistem, bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır.

Nokta Makro Dedektör Jeosonar 3D Çift Sistem Dedektör BannerÇok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile en zorlu zemin yapılarında, çok yoğun mineralli ortamlarda dahi kullanıcısının rahatlıkla arama ve araştırma yapabilmesine olanak sağlar. Amatör ve profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanan ara yüzleri ve pratik arama ekranı onu diğer dedektörlerden farklı kılan özelliklerin başında gelir. Benzersiz bir derinliğe ve mükemmel bir metal ayrımına sahip olan bu sistem, aynı zamanda hedefin derinliğini de çok hassas bir şekilde verebilir. Hedef metal veya boşluk, küçük veya büyük olsun Jeosonar 3D Çift Sistem kullanıcısına hedefin ne kadar derinlikte olduğunu “cm” cinsinden bildirir. Jeosonar 3D Çift Sistem arama ve araştırma ihtiyaçlarınıza üç farklı arama anteni ile cevap veriyor. Bu Sistemi satın aldığınızda aslında üç dedektöre birden sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Daha derin aramalar için toprak altında uzun süredir duran ve etrafında manyetik alan (oksit) oluşturmuş metallerde etkili, ayrıca yüzeysel, küçük ve atık metalleri görmeden arama yapabileceğiniz 60×100 cm ölçülerinde iki kişi tarafından kullanılan Derin Arama Anteni. Genel maksatlı aramalarınızda kullanabileceğiniz 36×44 cm ölçülerinde Genel Arama Anteni. Tek para ve mahzen gibi kapalı alanlarda etkili 21×31,5 cm ölçülerinde Küçük Arama Anteni ile daha önce kimsenin keşfedemediği derinliklerde araştırma yapıp kimsenin ulaşamadığı hazinelere ulaşmanın heyecanını yaşayacaksınız.


3D GRAFİK GÖRÜNTÜLÜ METAL VE BOŞLUK TESPİTİ

Daha fazla derinlik için özel olarak tasarlanmış 100×60 cm ebadındaki Derin Arama Anteni ile geniş alanları ve derindeki hedefleri kolayca tarayıp tespit edebilirsiniz. Çok rahat ve pratik bir kullanıma sahip Derin Arama Anteni, yüzeydeki gazoz kapağı, çivi gibi değersiz küçük metal atıklara takılmadan en mineralli zemin yapılarında bile mükemmel sonuçlar alabilmeniz için üretildi. Üstün metal ayırma yeteneği onu diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük farkıdır. Metalleri altın, değerli, değersiz ve çelik olarak dört grupta ayırabilir, yan yana duran metalleri yüzde oranları ile verebilir. Derin Arama Anteni ile metalleri tespit edebildiğiniz gibi boşlukları da rahatlıkla tespit edebileceksiniz. Mağara, mahzen, tünel ve sığınak gibi başka hiçbir dedektör ile tespit edemeyeceğiniz hedefleri benzersiz 3D özelliği ile görüntülü olarak tespit edebilmenin keyfini yaşayacaksınız.


Jeosonar 3D Rapor Ekranı 4Jeosonar 3D Rapor Ekranı 2Jeosonar 3D Arama AkranıJeosonar 3D Çap Sonuç EkranıJeosonar 3D Rapor Ekranı 3Jeosonar 3D Rapor Ekranı

MÜKEMMEL METAL AYIRIMI VE BOŞLUK TESPİTİ

Nokta Makro Dedektör Jeosonar 3D Çift Sistem DedektörJeosonar 3D Çift Sistem mükemmel bir 3D sisteme, derin arama sistemine ve çok pratik bir LED (Işıklı) sisteme sahiptir. LED sistemde Derin ve Genel Arama Anteni ile arama yapamadığınız alanlarda, duvar ve yamaç aramalarında tek para ve yüzeysel aramalarda hızlı ve etkili aramalar yapabileceksiniz. Metal ayırımlı olarak hazırlanan bu pratik dedektör arama ve araştırmalarınızda en pratik yardımcınız olacak. Elceğin üst kısmında yer alan LED panoda sol taraf boşluk sinyalleri, sağ tarafda metal sinyalleri yer alır. Işık ikaz sistemi dışında boşluk ve metal hedefler için iki farklı ses tonu ile kullanıcının her ortamda rahat algılama yapabilmesine olanak sağlar.


Cihaz Dili: Türkçe

Teknik Özellikler


T21 Arama BaşlığıT44 Arama BaşlığıT100 Arama Başlığı
Uzunluk90 - 150 cm90 - 150 cm
Ağırlık2400 gr2600 gr8450 gr
Arama BaşlığıDD Arama Başlığı 21x31.5 cm (T21)DD Arama Başlığı 44x36 cm (T44)DD Arama Başlığı 100x60 cm (T100)
Ses Çıkışı2W2W2W
Kulaklık Çıkışı6.3 Mm + 3.5 Mm AdaptörSes Adaptörü + KulaklıkSes Adaptörü + Kulaklık
LCDYokCSTNCSTN
LEDPower LEDYokYok
AktarımSinüsoidal DalgaSinüsoidal DalgaSinüsoidal Dalga
Arama Başlığı Frekans12 - 13 kHz12 - 13 kHz12 - 13 kHz
Çalışma SistemiVLFVLFVLF
Metal AyırımVarVarVar
Değersiz ElemeYokVarVar
Derinlik TespitiYok3D Grafik3D Grafik
Ses TonlarıPolifonikPolifonikPolifonik
Zemin AyarıManuelManuelManuel
Hassasiyet AyarıManuelManuelManuel
Gürültü EngellemeOtomatikOtomatikOtomatik
Eşik SesiOtomatikOtomatikOtomatik
Batarya GöstergesiVarVarVar
BataryaLityum Polimer BataryaLityum Polimer BataryaLityum Polimer Batarya
Çalışma Süresi8 Saat4 Saat4 Saat
Garanti2 Yıl2 Yıl2 Yıl