XP Deus Dedektör

XP Dedektör

SK:XP000001

Yeni teknoloji XP Deus dedektör ile başlamıştır.


0216 612 26 26

0552 278 26 26

Fiyat bilgisi ve tüm sorularınız için bizi arayınız

XP Deus Dedektör Özellikleri

XP Dedektör ilk defa kablosuz (wireless) dedektör üretmiştir. Ayrıca katlanabilir şaft ilk defa XP Deus dedektörlerde bulunmuştur. Metal dedektörü sektörüne tam anlamıyla bir yeniliği XP Dedektör getirmiştir.

Tüm çalışmaları XP üzerine patentli olan çalışmaları ile dedektör sektöründe öncü olmuştur.

Kulaklık seti, kablosuz (wireless) bağlantısı, sınırsız gücü, tespit hızı, mükemmel hassasiyeti, hafifliği ve bir çok ek özellikleriyle rakiplerinin çok ilerisine gitmiştir.

Arama başlığı tüm sistemi içermektedir. Arama başlığı sayesinde gerekli veriler toplanmakta ve kablosuz teknoloji ile ana üniteye aktarılmaktadır. Arama başlığında bulunan teknolojik sistem ayrımı gerçekleştirmektedir. Ana üniteye bu ayrım ve derinlik bilgisini gönderir. Siz sadece bu sinyallerin işlenmesini ana ünitede görürsünüz. Diğer dedektörler verileri ana ünitede toplayıp işlemektedir. Bu yüzden yavaşlık yaşamaktalar. Ancak XP Deus dedektör aslında 2 adet ana üniteye sahip olduğundan diğerlerine göre çok daha hızlıdır.

Uzaktan kumanda ile sistemi yönetiyorsunuz. Ancak şöyle bir durum var siz ilk ana ünite olan kumandayı kapatsanız bize sadece arama başlığı ile çalışmaya devam edebilirsiniz. 4-8-12-18 kHz hızlarında çalışabilen arama başlığı hassasiyet, zemin ayarı, ayrım sağlayarak dedekte etmenizi çok kolaylaştırmaktadır.

Hızlıca bobini değiştebilirsiniz. Patentli katlanabilmek teknolojimiz sayesinde bobin değişim pozisyonuna gelir ve siz kolayca değişikliği sağlayabilirsiniz.

XP Deus Dedektör Ayrıca

Şunlar dedektör ile birlikte verilir;
Dedektör ile gelen kablosuz kulaklık.
Bilgisayarınıza bağlamak için ara kablosu.
Kullanma kılavuzu. (Türkçe)
Dedektöre ait şarj aleti.
Dedektör taşıma çantası.
Kemerlik. Bu kemerliği ana ünite içerisinde takabilirsiniz.
2 yıl garanti.