Minelab GPX 5000 Dedektör

Minelab Dedektör

SK:M000008

Minelab GPX 5000 Define Tespit ve Hazine Avı Aksesuarları ile Bütün bir Hazine Dedektörü


0216 612 26 26

0552 278 26 26

Fiyat bilgisi ve tüm sorularınız için bizi arayınız

Minelab GPX 5000 Dedektör Özellikleri

GPX 5000, altın tespit teknolojisindeki yeni oluşan yapıyı belirler. Şaşırtıcı özellikler ve işlev yelpazesine sahip olan GPX 5000, sadece kendinden önceki model GPX-4500’ten daha üstün olmamakla beraber aynı zamanda sınıf farkları vardır. Minelab’ın özel teknolojileri, Çok Dönemli Algılama (MPS), Çift Voltaj Teknolojisi (DVT) ve Akıllı Elektronik Zaman Ayarlama (SETA) özelliklerine sahip olan yüksek performanslı GPX 5000, her zamankinden daha fazla altın bulma yeteneğine sahiptir. GPX 5000 ile altım gramlarından zorlu “BÜYÜK ALTIN PARÇALARINA” ve arasındaki her şeyi onunla bulabilirsiniz.

Yüksek performanslı GPX 5000 define dedektörleri, büyük altınlardan en küçük altınlara kadar her zamankinden daha fazla ALTIN ​​bulabilir! YENİ gelişmiş elektronikler, YENİ Toprak / Ayarları ve efsanevi GPX’in yer mineralizasyonunu görebilme özelliği ile bir araya gelen şaşırtıcı özellikleri, mükemmel bir sonucun belirtileridir.

Benzersiz özellikleri, fonksiyonları ve endüstri lideri teknolojiyi kullanmak, Minelab GPX 5000 dedektörlerinin en ağır zemin koşullarında bile düzgün ve sessiz çalışmasını sağlarken, altın definelerine karşı mükemmel derinlik ve hassasiyet sağlar. Ciddi dedektörler, GPX 5000 dedektörlerinin TÜM zemin koşullarında, diğer dedektörlerden çok daha altın aldığını biliyor. Bu yüzden GPX 5000 Derinlik Avantajına sahip olduğumuzu söylemeye güveniyoruz. Her zaman paranızın karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz.

Minelab GPX 5000 Dedektör Ayrıca

Bunlara sahiptir;
Garanti: 2 Yıl
Ağırlık: 2.4 kg
Teknoloji: İki seviyeli pulse
Ayrımcılık Kontrolü: “Önemsiz” ve İstenmeyen Hedefleri Yok Etme veya Ayarlama
İkili Voltaj Teknolojisi (DVT): Tüm Zemin Tiplerinde Maksimum Hassasiyet ve Derinlik Sağlamak için Doğru Bir Toprak Dengesi Sağlar
Akıllı Elektronik Zamanlama Hizalaması (SETA): Eşik Stabilitesinin Geliştirilmiş ve Korunmasını Sağlayarak GPX 5000’i Her Koşulda Maksimum Verimlilikle Çalıştırmanıza İzin Verir
Fabrika dahil aksesuarlar:
Bungy Kordon
Kordon Kelepçesi
Güç kablosu
Otomatik şarj
(2) Bobin Kapakları
11 “DD Arama Bobini
UR-30 Kulaklıklar
Çöp ve kese bulur
15×12 inç Mono Arama Bobini
Kablo Demeti Grubu (GPX Serisi)
Hızlı Takip Düğmesiyle Tutun
Komple Donanım Seti (GPX 4800/5000)
ABD ve 3 Uluslararası Fişli Duvar Şarj Cihazı
Kol Dayama Kayışı (Sov GT / Eureka / SD / GP / GPX)
Dahili Amplifikatörlü Lityum İyon Şarj Edilebilir Pil