Minelab E-Trac Dedektör

Minelab Dedektör

SK:M000004

Multi-IQ ile EQUINOX, meraklıların on yıllardır kullandıkları tüm geleneksel VLF dedektörlerini kullanma potansiyeline sahiptir.


0216 612 26 26

0552 278 26 26

Fiyat bilgisi ve tüm sorularınız için bizi arayınız

Minelab E-Trac Dedektör Özellikleri

Minelab E-Trac Metal Dedektörü: Minelab’ın çoklu frekanslı Tam Bantlı Spektrum (FBS) teknolojisine sahiptir. Dünyadaki ciddi hazine avcısına, zemin koşullarından ve hedef türünden bağımsız olarak hem derin algılama hem de derin hassaslık ayırma sağlayan teknolojidir.

E-Trac, benzersiz Tam Bant Spektrum (FBS) Teknolojisini içeren Minelab’ın teknolojik olarak gelişmiş dedektörüdür.

Şık, sağlam tasarımı, yenilikçi kontrol paneli, kolay menüleri, net LCD ekranı, sağlam hafif bobini ve kapsamlı hedefleme seçenekleri, E-Trac’i bugün mevcut olan diğer dedektörlerden ayırıyor.

E-Trac değerli metal nesneleri, aşırı tuzlu topraklar, deniz suyu, ıslak plaj kumu ve yüksek manyetik zemin koşulları gibi çeşitli mineralize zemin koşullarında bulacaktır.

E-Trac Xchange, detektör ayarlarını ve Ayırt Etme Modellerini USB yoluyla Kişisel Bilgisayarınıza indirip yüklemenizi sağlar. Deneyimlerinizi ve ayarlarınızı diğer dedektörlerle her zaman paylaşabilirsiniz.

En sevdiğiniz siteler için değerli Ayarlar ve Kalıpları indirip saklayın ve bunları gerektiği şekilde yükleyin. PC’nizde saklayabileceğiniz sayının sınırı yoktur, bu nedenle E-Trac’inizden en iyi şekilde yararlanın ve başarılı ayarlarınızı kaybetme konusunda asla endişelenmeyin!

Koss UR30 kulaklık, sargı kılıfı, E-Trac değişim yazılımı DVD’si, USB kablosu, 1600 NiMH şarj edilebilir pil, şebeke şarj cihazı ve yedek alkalin pil tutucu ile birlikte verilen fabrikadan çıkış paketi.

Minelab E-Trac Dedektör Ayrıca

Koss UR30 kulaklık
Bobin kapağı
E-Trac değişim yazılımı DVD
USB kablosu
1600 NiMH şarj edilebilir pil
Şebeke şarj cihazı
Yedek alkalin pil tutucu

Ekipmanlarına sahiptir.