Garrett 2500 GTI Dedektör

Garrett Dedektör

SK:G000001

9.5 inc yani 24 cm “Mükemmel Performans™ Görsel Su Altı Arama Başlığı” ile birlikte verilmektedir.


0216 612 26 26

0552 278 26 26

Fiyat bilgisi ve tüm sorularınız için bizi arayınız

Garrett 2500 GTI Dedektör Özellikleri

Yanında GTI 2500 Eğitim DVDleri bulunmaktadır.

Çöp kazmanıza az define ve hazine kazımları için daha fazla zaman ayırmanız için Garrett patentli bir Grafik Hedef Görüntüleme sistemine sahiptir.

Bir çok kullanım ve test videomuzu internette izleyebilirsiniz. Büyük video sitesi youtube sayesinde bir çok videomuza ulaşabilirsiniz.

Para avı yapıyorsanız (tektek), define avı yapıyorsanız, kalıntı (tarihi eser) arıyorsanız, eski alanlar arıyorsanız, plaj ya da tatlı sularda az yapıyorsanız Garrett özellikle bu dedektörü sizlere tavsiye etmektedir.

Garrett 2500 GTI Dedektör Ayrıca

Patenti tamamen Garrett Dedektör tarafından alınmış olan EagleEye (Derinlik Paketi) bu üründe bulunmaktadır.

Kayıp hazinelerin define avcısı olan Andy Sabisch diyor ki : GTI 2500 daha az deneyimli dedektörleri korkutmakta. Çünkü karmaşık bir cihaz değil. Ortalamanın üstünde bir performansa sahip. Kaliteli bir ürün. Uzun süredir kullanmama rağmen 1 defa servise gönderme ihtiyacım olmadı. Dedektör almadan önce Garrett GTI 2500 derinliğine bir bakılması gerekiyor.

Diğer bir hazine avcısı Ben Myers diyor ki : 2500’ü anlat deseler bana derim ki “ÇOK YÖNLÜ”. Çünkü bir çok özelliğe sahip. Benim için bir dedektör görüntüden çok yaptıklarıyla anılmalıdır. GTI 2500 de böyle anılacaktır. Her özelliği sayesinde hangi zeminde olursam olayım hiç durmadan arama yapıyorum.