Ana Sayfaya Dön
Dedektör Arama Başlıkları Nedir?

Dedektör Arama Başlıkları Üretimi

Dedektör firmalarının Ar-Ge çalışmalarında tasarladığı her model için kullanıcısının her türlü arazi şartlarında ve aranacak olan hedeflere en uygun arama başlıklarını üretmektedir.

Arama Başlıkları Hangi Alanda Başarılıdır

Örn; Yüzeye yakın (doğal altın, sikke, yüzük, küpe ve kolye gibi ) küçük objeler için tasarladığı 13cm, 18cm ve 23cm’lik arama başlıkları bu hedefleri tespit etmekte daha başarılıdır.

Plaj aramaları, kalıntı ve tek para için 26cm,28cm,32cm ve 40cm’lik arama başlıkları bu hedefleri tespit etmekte daha başarılır.

Derin aramalarda tespit edilecek ( küp, kazan, toplu gömüler ve boşluk; mezar, dehliz, mahzen, tünel gibi ) kapalı kalan boşlukları 44cm, 56cm ve 60x100cm’lik derin arama başlıkları bu hedefleri tespit etmekte daha başarılıdır.

Arama Başlıkları İçin Önemli Bilgiler

Önemli; Dedektörlerin derin arama başlıkları tasarlanış amacı ile küçük olan metal objeleri tespit etme konusunda aktif değildir, bu başlıklar daha çok derindeki büyük hedefleri tespit etmek için üretilmiştir.

Yüzeye yakın olarak tasarlanan arama başlıkları tasarlanış amacı ile derindeki metal objeleri için değil yüzeye yakın küçük objeleri tespit etmesi için üretilmiştir.

Arama başlıkları hakkında İlke Dedektör müşteri temsilcilerine ulaşarak, daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Dedektör Arama Başlıkları çoğu kullanıcı tarafından dedektör bobini olarak bilinir.

Yorum Yaz